Hakkımızda

Dünyanın en trend mobilya ve dekorasyon alanında öncü firmalardan olan ürün çeşitliliği, avantajlı fiyatlar ve yüksek kaliteli ürünlerle tarzınıza uygun alışveriş yapabileceğiniz bir firmayız. Bu sektörde 40 yıllık deneyim ile hizmet vererek modern, klasik, spor tarzları bir araya getirerek kaliteyi ve güvenliği esas alıyoruz. Her tarza hitap eden mobilyalarla birbirinden farklı renk, desen, model ve kumaş seçenekleri ile mobilya sektörüne yön vermeye devam ediyoruz. Kaliteyi uygun fiyatlar ile sunarken aynı zamanda sektördeki mağaza sayılarımızı da arttırma hedeflerimize doğru sağlam adımlar atıyoruz.

ISO Kalite belgesini alan nadir firmalardan olmakla beraber ITSO İnegöl ticaret odasında ve İstanbul İhracatçılar odasında kaydımız bulunmaktadır. Marka tescilimiz ile ETBIS (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi) kaydıyla dilediğiniz şekilde bizimle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.Sitemizde gerçekleştirdiğiniz tüm işlemler maksimum 256 bit güvenli yuva katmanı şifrelemesiyle korunmaktadır. 256 BİT SSL sayesinde tüm bilgileriniz gizlilik ve güvenlik esasında korunmaktadır.

Talep dâhilinde müşterilerimiz için teknik destek ve montaj hizmeti sağlayarak, ürünlerle ilgili herhangi bir problem dâhilinde müşterilerimize %100 memnuniyet garantisi 

Eymen yağız home firması için şunları söyleyebilirim çok ilgililer Hüsey'in Beye ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Yusuf Karabulut
1 ay önce
Çok Başarılı Bir şirket
Melisa dumlu
1 hafta önce
Çok Başarılı Bir şirket
İsim Soyisim
6 gün önce
Çok Başarılı Bir şirket
İsim Soyisim
6 gün önce

Neden Eymen Yağız Home?

 • Sağlamlık

  Kuruluşumuzdan bu yana temel amacımız, mobilya sektöründe sağlam, dayanıklı ve sürdürülebilir ürünler üretmektir.

 • Tasarım

  Araştırma Geliştirme ekibi, her sezon yeniliğin kapısını aralayan tasarımlar üreterek sektöründe öncü bir firma olmanın gururunu yaşamaktadır. Dünya’nın birçok noktasına ihracat yapan Mobilyamevime.com, Ülkelerin yaşam tarzlarına uygun şekilde kişiselleştirilmiş tasarımlar üretmektedir.

 • Ergonomi Ve Konfor

  Eymenyagizhome.com ürünlerinin tamamında, son teknoloji standartlarında üretilmiş ürünleri bir araya getirerek konforun üst düzeyde yaşandığı ve hissedildiği ürünler üretmektedir.

 • İNOVASYON VE MÜHENDİSLİK

  Tasarım ve üretim aşamalarında kullandığımız mühendislik teknikleri ile inovatif ve fonksiyonel ürünler üretme konusunda sektöre öncülük ediyoruz.

 • KALİTE VE FİYAT DENGESİ

  Tasarım, malzeme ve işçilik alanındaki yüksek kalitemizi uygun fiyatla müşterilerimize sunmak temel ilkelerimizdendir.

 • SATIŞ SONRASI HİZMET

  Satış sonrasında oluşabilecek sorunlara karşı bünyesinde alanında yetkin çalışanları ile Müşterilerine hızlı ve çözüm odaklı hizmet sunmaktadır.

 • SAĞLIK VE GÜVENLİK

  Malzeme seçimi, tasarım ve üretimde, kullanıcı sağlığı ve güvenliği ilk önceliğimizdir.

 • ÇEVREYE SAYGI

  Tüm operasyonlarımızda yüksek çevre duyarlılığı ile hareket ederiz.

İş Alanımız

Eymen Yağız

Firma Yetkilisi

Eymen Yağız

Firma Yetkilisi

Eymen Yağız

Firma Yetkilisi

Eymen Yağız

Firma Yetkilisi
uretim